Logo Gminy Kętrzyn

Młodzi dziennikarze z Wilkowa

         Uczniowie działający w Szkolnej Kasie Oszczędności mają głowy pełne pomysłów. W czerwcowe sobotnie przedpołudnie pojechali wraz z opiekunką SKO do miejscowości, którą odwiedza mnóstwo gości oraz turystów. Przeprowadzali wywiady z przypadkowo spotkanymi respondentami. Wręczali im zakładki i kredki z adresem bloga SKO oraz baloniki. SKO-wiczów ciekawiło czy owi respondenci w SKO oszczędzali i na co?

      Poprzez zadawanie pytań nie tylko zaspokajali swoją ciekawość, ale również uczyli się odwagi w przełamywaniu barier stresogennych. Stwierdzili, że była to dla nich wspaniała przygoda oraz, że zawód dziennikarza ciekawy jest. W nagrodę młodzi dziennikarze udali się na smaczne lody do kawiarenki.

Wywiady można obejrzeć klikając na link: BANKNOT - blog SKO Wilkowo

Opiekun SKO Wilkowo
                                                                                                                                         Mirona Szulc

Młodzi dziennikarze z lodami w kawiarence

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności