Logo Gminy Kętrzyn

Jubileusz Pożycia Małżeńskiego Mieszkańców Gminy Kętrzyn

Zdjęcie do Jubileusz Pożycia Małżeńskiego Mieszkańców Gminy Kętrzyn

         W sobotę, 14 grudnia w Domu Weselnym "Zacisze" w Filipówce odbył się Jubileusz Pożycia Małżeńskiego mieszkańców Gminy Kętrzyn, którzy obchodzili swoje okrągłe rocznice 60, 55 i 50 lat wspólnego życia.
Podczas ceremonii Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w imieniu Państwa wręczył Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski. Przy wręczaniu medali towarzyszyli: Przewodnicząca Rady Gminy Kętrzyn Pani Teresa Juchniewicz, Radni Gminy Kętrzyn Panie Leokadia Kajcińska, Barbara Bukowska oraz Panowie Wiesław Dziemiela, Mirosław Janowicz, Grzegorz Mazurowski jak i Justyna Bohdanowicz inspektor ds. ewidencji ludności Gminy Kętrzyn.
W programie uroczystości znalazły się także występ Ewy Fiedorowicz oraz Zosi Lach uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętrzynie w której śpiewają w zespole Mini Jedyneczki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który umilał czas spędzony w gronie bliskich oraz znajomych.


Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego DIAMENTOWĄ rocznicę obchodzili:

  •  Państwo Irena i Wacław Topczyłkowie z Wopławek
  • Państwo Janina i Stanisław Cołosiowie z Nakomiad 

Jubileusz 55-lecia pożycia małżeńskiego SZMARAGDOWĄ rocznicę obchodzili:

  • Państwo Ola i Włodzimierz Kłekowie z Karolewa
  •  Państwo Anna i Wiesław Kubiccy z Wajsznor

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Złote Gody obchodzili:

  • Państwo Irena i Zygmunt Dadosowie z Cegielni
  • Państwo Genowefa i Piotr Kutowie z Wopławek
  • Państwo Krystyna I Zygmunt Matuszczakowie z Martian
  • Państwo Stanisława i Jerzy Szarowie z Łazdoj
  • Państwo Zofia I Eugeniusz Szczurkowie z Wopławek
  • Państwo Anna I Edward Szypulscy z Jurek

Szanownym Jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i miłości na kolejne, wspólne lata

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności