Przez dwa dni w dwóch szkołach rywalizowały ze sobą dzieci z Gminy Kętrzyn w piłce nożnej halowej w kategorii wiekowej 2006 i młodsi.
Jako pierwsze swoje mecze rozgrywały dziewczęta na sali sportowej w Wilkowie, gdzie po rozegraniu 6 spotkań gospodynie mogły się pochwalić kompletem punktów. II miejsce przypadło dla Biedaszek, III dla Kruszewca, a IV dla Nakomiad.

 

 


Wyniki:


B - N 7:0
W - K 6:0
B - W 0:1
N - K 0:1
B - K 4:0
N - W 0:5

 

Następnego dnia do boju stanęli chłopcy, a turniej rozgrywany był na sali sportowej w Karolewie gdzie na codzień gospodarzem jest SP Kruszewiec. W tym przypadku również gospodarze nie mogli zawieść swoich kibiców i pewnie wygrali całe zawody nie pozostawiając żadnych złudzeń innym ekipom. Pozostałe miejsca przypadły dla Biedaszek, Wilkowa oraz Nakomiadom.


Wyniki:


B - N 9:0
W - K 4:7
B - W 6:2
N - K 0:9
B - K 1:12
N - W 2:7