9 lutego na hali widowiskowo-sportowej w Korszach rozegrano finał powiatowy piłki nożnej halowej dziewcząt w kategorii wiekowej 2002 i młodsze. Do zawodów przystąpiły 4 zespoły. Oprócz Wilkowa do walki stanęły dziewczyny z Kruszewca (z Oddziałami Gimnazjalnymi w Karolewie), ze Srokowa oraz gospodynie czyli Korsze. Po rozegraniu wszystkich meczów (system "każdy z każdym") doszło do niespotykanej sytuacji w tabeli. Mianowicie każda z drużyn zgromadziła w swoim dorobku po 4 punkty. W takiej sytuacji należało liczyć bramki i właśnie dzięki dodatniemu bilansowi nasze piłkarki mogły cieszyć się ze zdobycia pierwszego miejsca! Warto zaznaczyć, że nasza drużyna była zdecydowanie najmlodsza, w którym "pierwsze skrzypce" grały dziewczyny urodzone w 2003 r. i 2004 r. (II GIM i 7 SP). Bez wątpienia daje to dobry prognostyk na przyszłość.