Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów

Zdjęcie do Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów

     W piątek, 10 listopada 2023 r. w Urzędzie Gminy Kętrzyn, Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski wręczył uczniom Szkół Podstawowych, których organem prowadzącym jest Gmina Kętrzyn stypendia za uzyskanie w roku szkolnym 2022/2023 najwyższej średniej ocen w szkole.
Wójt Gminy Kętrzyn jest fundatorem stypendiów od kilku już lat, co miesiąc ze swego wynagrodzenia przeznacza określoną kwotę pieniężną na ten cel.
Wójt każdemu uczniowi z osobna serdecznie podziękował za osiągnięte wyniki. Pogratulował uzyskania tytułu „Prymusa Gminy Kętrzyn”, pogratulował dokonań świadczących nie tylko o ich ciężkiej pracy, ale również o dużej dojrzałości. Przekazał młodym „Stypendystom”, że jest bardzo dumny z ich osiągnięć i wierzy w to, że są ogromną przyszłością naszej gminy, że inwestowanie w wiedzę jest bowiem przepustką do realizacji własnych marzeń, a odniesiony sukces jest powodem do satysfakcji i inspiracji dla innych młodych ludzi.
Każdy stypendysta otrzymał pamiątkowy dyplom, książkę, statuetkę Prymusa Gminy Kętrzyn oraz nagrodę pieniężną- czek o wartości 1 000,00 zł natomiast rodzice otrzymali listy gratulacyjne za wzorowe wychowanie.
Prymusi Gminy Kętrzyn, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2022/2023:

  • Milena Bagińska – uczennica kl. V Szkoły Podstawowej w Biedaszkach, która uzyskała średnią ocen- 5,54
  • Krzysztof Wójtowicz – uczeń kl. VII I Szkoły Podstawowej w Kruszewcu , który uzyskał średnią ocen – 5,86
  • Alicja Łopacka- uczennica kl. IV Szkoły Podstawowej w Nakomiadach, która uzyskała średnią ocen – 5,80
  • Patrycja Sobiech- uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej w Wilkowie, która uzyskała średnią ocen – 5,58

Wójt Gminy Kętrzyn wręczył również statuetki oraz stypendia w wysokości 500,00 zł uczniom w wyniku konkursów, olimpiad wiedzy na szczeblu powiatowym w klasyfikacji indywidualnej, którzy uzyskali tytuł laureata:

  • Krzysztof Łopacki uczeń klasy II Szkoły Podstawowej w Nakomiadach, który został laureatem konkursu plastycznego na szczeblu powiatowym organizowanym przez Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Olsztynie
  • Nikola Korzeniewska uczennica kl. III Szkoły Podstawowej w Nakomiadach, laureatka IV Regionalnego Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego kl. III


Uroczystość odbyła się z udziałem Przewodniczącej Rady Gminy Kętrzyn Pani Teresy Juchniewicz, Radnej Gminy Kętrzyn Pani Beaty Bohdanowicz oraz insp. ds. Oświaty Pani Anny Abramowicz.
Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników, wierząc że spotkamy się także za rok i być może w większym gronie.
Przyznane wyróżnienie to powód do dumy nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców oraz nauczycieli, którzy z pasją rozwijają zainteresowania oraz zdolności swoich podopiecznych.
Życzymy dla wszystkich uczniów naszych szkół dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich uzdolnień i zdobywaniu wiedzy na jak najwyższym poziomie.

Galeria zdjęć

Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 18 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 17 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 16 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 15 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 14 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 13 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 12 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 11 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 10 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 9 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 8 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 7 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 6 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 5 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 4 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 3 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 2 Stypendia Wójta Gminy Kętrzyn dla uzdolnionych uczniów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.