Plakat Spis Rolny 2020       Ponownie informujemy, że Rachmistrzem spisowym na terenie Gminy Kętrzyn jest Pani Monika Ławrynowicz. Można kontaktować się z rachmistrzem drogą mailową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 571504566. Natomiast może się zdarzyć, że do Państwa zadzwoni osoba z Urzędu Statystycznego w Olsztynie – takie osoby też są uprawnione (po przedstawieniu się i podaniu numeru identyfikatora) do zarówno przeprowadzenia ankiety jak też dokonania spisu rolnego. Prosimy nie odmawiać takiej osobie informacji do spisu (można zanotować dane tej osoby: imię, nazwisko, nr identyfikatora i upewnić się albo w Urzędzie Statystycznym w Olsztynie – tel. 5243631 lub u Pana Mirosława Oryńczaka – tel. 897512474 wew. 36, że taka osoba jest uprawniona do dokonania spisu).