Informujemy, że zostaje przedłużony termin odbioru folii rolniczych, siatki do owijania, sznurka i Big Bagów, dlatego też do poniedziałku 26 października do godziny 15.00 Urząd Gminy Kętrzyn przyjmuje dodatkowe zgłoszenia na odbiór w/w odpadów rolniczych.


Zgłaszać można telefonicznie (897512474 wew. 36 – Mirosław Oryńczak), mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (na załączonym zgłoszeniu) lub w sekretariacie Urzędu Gminy Kętrzyn (telefonicznie 897512474 lub osobiście na załączonym druku (wypełnione zgłoszenia proszę wrzucać do skrzynki przed wejściem od strony parkingu do urzędu).

Ostateczny termin odbioru folii to 17 listopada 2020r. Pytania można kierować do Pana Mirosława Oryńczaka: tel. 897512474 wew. 36

 

DEKLARACJA (ZGŁOSZENIE) ROLNIKA - POBIERZ