Chcesz odpocząć a potem zjeść smaczny obiad w rodzinnym gronie?
Gmina Wiejska Kętrzyn serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Kętrzyn oraz przybyłych gości na Teren Rekreacyjno-Wypoczynkowy nad Jeziorem Moj w Czernikach na „Niedzielne obiady z widokiem na jezioro”. Co tydzień począwszy od 5 lipca aż do 6 września na naszym terenie czekać na Państwa będą nowe, zaskakujące kompozycje kulinarne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Kętrzyn. Przygotowane obiady pozwolą nie przerywać relaksującego pobytu na łonie natury.

Już w przyszłą niedzielę 5 lipca „Niedzielny obiad z widokiem na jezioro” zostanie przygotowany dla Państwa przez Koło Gospodyń Wiejskich „Karolinki” z Karolewa.
W menu znajdziecie Państwo tradycyjne dania polskiej kuchni jak również domowe wypieki.

Zapraszamy!