W związku z wprowadzeniem złagodzenia niektórych obostrzeń w walce z koronawirusem Urząd Gminy Kętrzyn wznawia pracę kasy.
Kasa dla wpłat należności będzie czynna dla interesantów od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 13.00.


W celu dokonania wpłaty należy udać się na drugą stronę budynku (od strony parkingu), a tam kasjer przez specjalnie przygotowane okienko przyjmie gotówkę lub płatność kartą i wyda potwierdzenie wpłaty.
W kasie Urzędu Gminy Kętrzyn uruchomiony został terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności kartą płatniczą w technologii tradycyjnej (stykowej) lub zbliżeniowej oraz płatności mobilne BLIK. Klienci urzędu, dokonujący płatności bezgotówkowych kartą lub telefonem nie będą ponosić opłat (prowizji) za dokonanie płatności. Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności.