Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach tzw. Szybkiej Ścieżki chce wesprzeć innowacje w obszarze urządzeń grzewczych. Do 30 kwietnia wnioski mogą składać producenci oraz konsorcja przedsiębiorców lub konsorcja przedsiębiorców z udziałem jednostek naukowych. Dla mikro i małych przedsiębiorstw możliwe dofinansowanie może wynieść nawet do 80% na badania przemysłowe oraz do 60% na prace rozwojowe.

 

      W związku z ogłoszeniem w dniu 13.03.2020 r. przez Premiera Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, w trosce o dobro i zdrowie mieszkańców gminy informujemy, iż potwierdzenie profilu zaufanego w Urzędzie Gminy Kętrzyn będzie możliwe po wcześniejszym kontakcie i umówieniu się z pracownikiem Urzędu Gminy Kętrzyn.


Chęć potwierdzenia profilu zaufanego należy zgłosić telefonicznie

pod nr Urzędu Gminy 89 751 36 66 lub 507 761 570 .

 

 

 

      Kwarantanna domowa – to aplikacja, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz, podstawową ocenę stanu zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia. Ułatwia też zaopatrzenie w najpotrzebniejsze artykuły osobom, które nie mają takiej możliwości samodzielnie.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/kwarantanna-domowa