GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      Dnia 11.01.2020r. w świetlicy wiejskiej w Koczarkach odbyła się Zabawa Karnawałowa dla dzieci. Tym razem do prowadzenia naszego przedsięwzięcia zaprosiliśmy grupę animacyjną z Reszla "Taka Impreza". Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ zabawa była świetna. Rekwizyty, muzyka, oświetlenie porwały do tańca i zabawy nie tylko licznie zgromadzone dzieci ale również dorosłych. Pomimo pogody wiosennej za oknem, u nas był śnieg, bitwa na śnieżki, strojenie choinek. Zimowy i tajemniczy nastrój stworzyły dodatkowo Bałwanek Olaf oraz Miś Polarny. Cała sala roiła się od bajkowych postaci, za które przebrane były nasze pociechy.Zwieńczeniem imprezy były upominki, które dzieci otrzymały wyjątkowo z rąk białego niedźwiadka.

Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz zimnych i ciepłych napojów. Naszą zabawę zaszczycili swoją obecnością: Wójt Gminy Kętrzyn P. Paweł Bobrowski z rodziną, Dyrektor GOK-u P. Marta Szmyd z synem, nasza Radna P. Mirosława Katiuszyn, Sołtys Koczarek P. Kazimierz Korzeniewski. Składam wielkie podziękowania naszym sponsorom, dzięki którym dzieci otrzymały upominki: Koło Łowieckie "Szarak" Kętrzyn, Gospodarstwo Rolne Joanna i Erwin Roszig, Radna Gm. Kętrzyn Mirosława Katiuszyn. Dziękuję również Małgosi i Marioli za pomoc, wszystkim zaś uczestnikom imprezy dziękuję za liczny udział oraz udaną zabawę.