GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: promocja@gminaketrzyn.pl

 O GMINNYM OŚRODKU KULTURY 

      23 grudnia 2019 roku w świetlicy wiejskiej w Koczarkach miało miejsce spotkanie wigilijne. Jak co roku nie zabrakło przy stole opłatka, barszczu czerwonego, pierogów, kolęd oraz choinki. Przed posiłkiem, jak tradycja stara każe, połamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie piękne życzenia. Zaśpiewaliśmy wspólnie kolędy i porozmawialiśmy na temat Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci bardzo przeżywały, czy Św. Mikołaj przyniesie im te prezenty, o których pisały w listach. Serdeczne podziękowania dla P. Danusi Mikołajczuk za pyszne pierogi. Dzieciom bardzo dziękuję za liczne przybycie oraz stworzenie wspaniałej świątecznej atmosfery.