GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: promocja@gminaketrzyn.pl

 O GMINNYM OŚRODKU KULTURY 

       W piątek o godz. 15-tej dzieci oraz dorośli spotkali się w świetlicy wiejskiej w Koczarkach, aby przenieść się w świat magii i przyszłości. Dekoracje, które zdobiły salę, dodawały tajemniczości a zarazem mroczności tego wieczora. Andrzejki, jest to właśnie czas, gdzie choć na chwilę możemy przenieść się w przyszłość, a dopiero życie zweryfikuje, czy będzie ona taka czy zupełnie inna. Dzieci bardzo chętnie wróżyły sobie na różne sposoby, bo któż nie jest ciekaw tego co czy kto na nas czeka w życiu. Wróżby były rozmaite, dotyczyły wielu dziedzin naszej przyszłości np. jak na imię będzie miała nasza sympatia, kiedy zmienimy stan cywilny.

Pokazywały też, co oznaczają nasze daty urodzenia, albo jaki zawód będziemy wykonywać, jakich słuchać rad albo przestróg. Podczas naszego wieczoru korzystaliśmy z wielu różnych zabaw. Nie zabrakło również malowania twarzy oraz słodkiego poczęstunku. Bardzo dziękję wszystkim za tak liczne przybycie i świetną zabawę.