GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: promocja@gminaketrzyn.pl

 O GMINNYM OŚRODKU KULTURY 

       Andrzejki to wieczór wróżb, który zorganizowaliśmy 28 listopada w świetlicy w Nakomiadach.
Wróżby jednym się sprawdzają, innym nie, ale co szkodzi spróbować? Zwłaszcza, że to naprawdę fajna zabawa. Zaczęliśmy od: kolorowych karteczek, karteczki z imionami, wróżba za grosz, spodeczki, płomień, zaczarowana butelka, karteczki z marzeniami, zawody- kim będę w przyszłości. Oraz nie mogło zabraknąć tradycyjnej wróżby - lanie wosku, slalom butów, serduszko. Mieliśmy także rysunki Andrzejkowe, tajemnicze kleksy z farbek.
Na zakończenie zabawy oczywiście "taniec z krzesełkami".


Ten dzień sprawił nam świetną zabawę i wiele radości.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.