GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Wakacje spędziliśmy na wesoło, z uśmiechem na twarzy. Ten beztroski czas, czas wolny od szkoły zleciał nam bardzo szybko. Niech wakacje będą dłuższe!!! Na świetlicy organizowaliśmy przeróżne, kreatywne zajęcia m.in. kto najwięcej razy przeskoczy na skakance, kto zrobi najwyższy zamek z piasku, kto najdłużej będzie huśtał się na huśtawce, kto zrobi najciekawszy tor przeszkód, kto zrobi najciekawszą pracę na konkurs świetlicowy "bezpieczne wakacje", można wymieniać i wymieniać.
Również mieliśmy zajęcia w kuchni. Piekliśmy, smażyliśmy, gotowaliśmy m. in. spagetti, ciasto z jabłkami, naleśniki, sandwich. 


Zorganizowaliśmy turniej w Chińczyka i warcaby, co to się działo. Graliśmy z świetlicą Koczarki. Te emocje, te skupienie towarzyszyły nam przez cały turniej. Dziękujemy świetlicy z Koczarek za udział w turnieju. 
Co tu dużo pisać, zdjęcia pokażą więcej. Czekamy na kolejne wakacje. 😁