GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: promocja@gminaketrzyn.pl

 O GMINNYM OŚRODKU KULTURY 

      Przy ognisku i pieczeniu kiełbasek podsumowaliśmy ostatnie dwa miesiące. I chociaż wakacje spędziliśmy blisko domu, śmiało można powiedzieć, że nie było powodów do nudy.
Zajęcia w naszej świetlicy skierowane były do najmłodszych jak i do tych trochę starszych. Można było zagrać w popularne gry planszowe, pobawić się, najeść się do syta albo po prostu usiąść i posłuchać muzyki. Nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu,spacerów po okolicy oraz przejażdżki rowerowej do Wilkowa.
Do najfajniejszych dni podczas tegorocznych wakacji zaliczamy wyjazd do kina na film pt. "Król lew". Z zapartym tchem oglądaliśmy przygody króla dżungli oraz jego przyjaciół. O swoją kondycję fizyczną zadbaliśmy w skateparku. Dwugodzinny pobyt pokazał ile mamy w sobie energii i siły do szaleństw na łyżworolkach, desce i urządzeniach wspinaczkowych. Skorzystaliśmy również z propozycji Gminnego Ośrodka Kultury. Sobota nad jeziorem Mój pomimo kapryśnej pogody była kolorowa i pozytywnie zakręcona.

Dziękujemy pani Eli Czyżewskiej za pomoc w opiece podczas wyjazdów oraz rodzicom za wsparcie finansowe przy realizacji naszych pomysłów.