Konkurs plastyczno-czytelniczy      Uczniowie klas 0-III ze Szkoły Podstawowej w Nakomiadach wzięli udział w konkursie plastyczno-czytelniczym „Okładka mojej ulubionej książki”. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do czytania książek oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności wśród uczniów. Zadanie polegało na zaprojektowaniu okładki swojej ulubionej książki. Dodatkowo uczniowie klasy II i III byli zobowiązani wypełnić raport z czytelni, w którym opisywali najistotniejsze informacje, dotyczące przeczytanej książki. 

 Kierując się następującymi kryteriami: oryginalność pracy, estetyka, interpretacja własna oraz samodzielność pracy, jury wybrało zwycięzców. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczyła pani dyrektor – Olga Wanago. Pozostali uczestnicy konkursu również otrzymali symboliczny upominek. Gratulujemy wszystkim małym artystom i życzymy dalszych sukcesów. 

 

Nagrodzone prace:

1.   Alicja Łopacka – klas II

2.   Dagmara Łuczkiewicz – klasa III

3.   Nikola Renter – klasa I

 

Wyróżnienia:

Krzyś Łopacki – klasa 0

Nikola Korzeniewska - I

Milena Karasik - II

Maja Ostrowska – klasa III