Praca Alicji Łopackiej      Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nakomiadach wzięli udział w konkursie plastyczny realizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej, która w kreatywnej i ciekawej formie prezentowałaby hasło „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”. Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno-spożywcze wytwarzane w Polsce i z wykorzystaniem polskich surowców oraz budowanie świadomości konsumenckiej poprzez czytanie etykiet i informacji zawartych na opakowaniach produktów oraz promowanie oznaczenia „PRODUKT POLSKI”.

Wykonane przez uczniów naszej szkoły prace, powędrowały dalej. Trzymamy kciuki, aby jurorzy w konkursie na szczeblu ogólnopolskim znaleźli wśród nich perełki, godne nagrodzenia.